• +48 22 400 88 44
  • integrity-europe@outlook.com

logowanie

zarejestruj się

Powerball
PlayHugeLottos.com

System premiowy – lottopunkty

“LottoPunkty” jest nowym systemem premiowym dla naszych graczy, którzy lubią grać w lotto regularnie i uzyskiwać premie w postaci punktów, które mogą zostać wykorzystane na zakup kolejnych zakładów lotto. Jest to również  rozwinięcie i modernizacja naszego wcześniejszego systemu premiowego.

Poprzednio, losy zakupione na każdą loterię były rejestrowane i premiowane w oparciu o liczbę losów nabytych na konkretną loterię. System działał bardzo dobrze, lecz po zwiększeniu liczby loterii, gracze często wymagali zamiany otrzymanych  voucherów na grę w inne loterie.

Naturalnie, było to dla nas dosyć niepraktyczne, ponieważ każda loteria kosztuje inaczej. Z tego powodu, zdecydowaliśmy się na pewne zmiany, poprzez wprowadzenie systemu punktowego.

Jak uzyskać lottopunkty?

Teraz za każdy zakupiony zakład lotto otrzymasz punkty premiowe, które naliczane są na Twoje konto punktowe natychmiast  po dokonaniu zakupu zakładów lotto.  Liczba uzyskanych punktów zależeć będzie od rodzaju loterii. Punkty te mogą być następnie zamienione, w wybranym przez Ciebie momencie, na bezpłatne vouchery  do grę  w dowolną loterię z naszej oferty. System premiowy będzie działał na tych samych zasadach nawet jeśli dodamy nowe ekscytujące loterie do naszych propozycji.

Oto jak możesz zdobyć LottoPunkty – po prostu graj w ten sam sposób jak zawsze a Twoje konto punktowe będzie rosło po każdej transakcji. Stan konta punktowego możesz sprawdzić w zakładce „LottoPunkty” po zalogowaniu na swoje konto gracza  na Play-Lotto.

*** Uwaga: LottoPunkty nie mają zastosowania dla wersji Mini naszych loterii ***

Lottopunkty uzyskane za każdy zakupiony los

LOTERIA LICZBA  PUNKTÓW ZA JEDEN ZAKŁAD
EuroMillions 100
77
MegaMillions 75
Powerball 75
UK National Lottery 75
SuperEnaLotto 62
OzLotto 50
OzPowerball 40

Twoje LottoPunkty gromadzone są w czasie rzeczywistym podczas gry. To oznacza, że w odróżnieniu od poprzedniego systemu premiowego, możesz kontrolować wymianę swoich punktów na bezpłatne zakłady lotto – vouchery, kiedy tylko zechcesz. Jeśli na przykład nastąpiła kumulacja w loterii Mega Millions i Ty chciałbyś dać sobie większe szanse na wygraną , możesz wymienić swoje punkty na vouchery z przeznaczeniem na grę właśnie w tej loterii.

Jak możesz wymienić lottopunkty?

LottoPunkty działają na czterech różnych poziomach.
POZIOMY LOTTOPUNKTÓW:

 

POZIOM WYMAGANA LICZBA PUNKTÓW IKONA
BAZOWY od 0 do 749
SREBRNY od 750 do 1499  Silver
ZŁOTY od 1500 do 3749  Gold
PLATYNOWY od 3750 do 9999  Platinum
DIAMENTOWY 10 000 lub więcej   Diamond

 

Podczas gry, zauważysz, że Twoje LottoPunkty będą rosnąć, za każdym razem jak dokonasz zakupu. Jak tylko osiągniesz wyższy poziom, wymagana liczba punktów wymiany na vouchery będzie mniejsza, co oznacza więcej kuponów dla Ciebie.

Poprzednio, premie były kalkulowane miesięcznie i przesyłane na konta graczy. Wraz z wprowadzeniem nowego systemu premiowego możecie wymienić swoje punkty w każdej chwili w ciągu 30 dni od momentu ich uzyskania.  Jeśli nie dokonacie wymiany swoich punktów w ciągu 30 dni, zostaną one zamienione na kredyty do gry i wpłacone na Twoje konto.

Jeżeli więc zakupiliście już losy na loterie i otrzymaliście LottoPunkty na swoje konto premiowe pamiętajcie, że im wyższy jest Wasz poziom zgromadzonych punktów, tym mniej będzie Was kosztować wymiana na darmowe vouchery do gry w lotto – na przykład na  poziomie srebrnym za OZ Power Ball zapłacicie 250 punktów, natomiast w poziomie diamentowym już tylko 175 punktów. Chcecie wymienić swoje punkty na vouchery i zastanawiacie się ile punktów będzie to Was kosztowało?

Poniżej znajduje się tabela wskazująca ilość punktów wymaganych do wymiany na vouchery na każdym poziomie:

 

 

Loteria Poziom LottoPunktów   Ilość wymaganych punktów

UK National Lottery - The British National LotteryUK Lottery Srebrny 600
Złoty 550
Platynowy 500
Diamentowy 450

EuroMillions - The Pan European LotteryEuroMillions Srebrny 700
Złoty 550
Platynowy 475
Diamentowy 400

Powerball - America's favourite lotteryPowerball Srebrny 500
Złoty 450
Platynowy 425
Diamentowy 375

MegaMillions - One of Amerca's biggest lotteriesMegaMillions Srebrny 500
Złoty 450
Platynowy 425
Diamentowy 375

SuperEnaLotto - the massive Italian lotterySuperEnaLotto Srebrny 450
Złoty 425
Platynowy 400
Diamentowy 375

Oz Powerball - One of Australia's massive multi-state lotteriesAustralijski Powerball Srebrny 250
Złoty 225
Platynowy 200
Diamentowy 175

Oz Lotto - The massive lottery from Down UnderOzLotto Srebrny 300
Złoty 275
Platynowy 250
Diamentowy 225

ElGordo Srebrny 650
Złoty 600
Platynowy 550
Diamentowy 500

Skorzystaj z naszej oferty powitalnej

Zarejestruj się teraz i graj o prawdziwe miliony!

Największa, historyczna kumulacja lotto na świecie wyniosła 1,6 miliarda dolarów i miała miejsce 13 stycznia 2016 w amerykańskiej loterii PowerBall. Tą ogromną wygraną podzieliło się trzech graczy, którzy trafnie wytypowali wszystkie zwycięskie liczby –  4, 8, 19, 27, 34 oraz 10 – numer PowerBall.