• +48 22 400 88 44
  • integrity-europe@outlook.com

F.A.Q. - Często zadawane pytania

logowanie

zarejestruj się

Zagraj w Euromillions
Skorzystaj z 25% zniżki
Wygraj miliony w lotto na PlayHugeLottos.com
Australian Lotto
PlayHugeLottos.com
Euromillions Lottery
EuroMillions SuperDraw
MegaMillions Aspirational
Mega Sena Lottery
Skorzystaj z naszej oferty powitalnej
Skorzystaj z naszej oferty powitalnej
Wygraj miliony grając w lotto na PlayHugeLottos.com
Powerball
Zagraj USA PowerBall
Zagraj UK Lottery

Czy moja wygrana zostanie wypłacona?

Tak, wypłaty są gwarantowane! W interesie PlayUKinternet jest rzetelne wywiązywanie się ze zobowiązań wobec wszystkich graczy zarejestrowanych w serwisie. Wynika to z ciągłości biznesu, na której opiera swoją działalność PlayUKinternet. Od momentu powstania w 1998 roku PlayUKinternet dba o zapewnienie najwyższych standardów obsługi klientów.

Jakie są zasady zamówień oraz zwrotów w PlayUKinternet?

Szczegóły dotyczące płatności muszą zostać wprowadzone przed zrealizowaniem Twojego zamówienia przez PlayUKinternet. Akceptowana jest większość kart kredytowych. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani inną formą płatności, prosimy o zapoznanie się z instrukcją dokonywania przelewów bankowych na swoje konto gracza.

Zamówienie: zawieranie zakładów w UK Lotto oraz Euro Millions Lotto odbywa się po zarejestrowaniu w serwisie, zalogowaniu i wprowadzeniu szczegółów zamówienia na stronie PLAY. Można zawierać zakłady na najbliższe lub przyszłe losowania wybierając odpowiednie daty losowań w panelu na stronie PLAY. Nie jesteśmy w stanie zrealizować zamówień po czasie zamknięcia dla poszczególnych losowań, czyli godziny 16:00 GMT w dniu losowania – Euro Millions w piątki oraz UK Lotto odpowiednio w środę i sobotę. Domyślnie zawsze jest podawana data następnego losowania po czasie zamknięcia przyjmowania zakładów dla danego losowania. Niezwłocznie po złożeniu zamówienia „potwierdzenie zawartych zakładów” zostanie przesłane na Twój adres e-mail. PlayUKinternet nie odpowiada za ewentualne straty spowodowane brakiem sprawności łączy komunikacyjnych spowodowanych przez Twojego dostawcę internetu.

Dokonywanie zmian w zamówieniu: dopuszczalne są modyfikacje Twojego zamówienia dotyczące zmiany daty losowania, o ile zlecenie zakupu zamówionych zakładów lotto nie zostało jeszcze przekazane do realizacji.

Zwroty: jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany naszymi usługami, weźmiemy pod uwagę dokonanie zwrotu, jeżeli Twoje zastrzeżenia są ważne. Aby złożyć reklamację prosimy o kontakt na e-mail: info@playukinternet.com

Co się dzieje z moimi zakładami lotto po złożeniu zamówienia?

Cykl realizacji zamówienia rozpoczyna się od wprowadzenia Twoich zakładów bezpośrednio w oficjalnym terminalu UK Lotto w Anglii, Power Ball i Mega Millions  w USA lub Super  Ena we Włoszech. Wtedy też następuje rejestracja zawartych zakładów w centralnym systemie komputerowym UK Lotto. Twoje kupony zostają wydrukowane z terminala, przekazane do PlayUKinternet i złożone w sejfie do daty wyniku konkretnego losowania. Potwierdzenie zawartych zakładów lotto jest każdorazowo przesyłane na Twój adres e-mail. Jeżeli uzyskasz wygraną, PlayUKinternet realizuje ją w Twoim imieniu i wypłaca wygraną. Stan Twojego konta jest zawsze widoczny po zalogowaniu w sekcji „Bilans Konta” – „Account Balance”. Tam określasz, czy zgromadzone środki mają być wypłacone lub możesz je przeznaczyć na dalszą grę poprzez konwersję na vouchery na promocyjnych warunkach. Zobacz jak możesz zarządzać swoimi wygranymi lotto.

Co mogę zrobić z moimi wygranymi lotto?

Na Twoim koncie gracza na Play-Lotto (PlayHugeLottos) pojawiają się automatycznie wszystkie Twoje wygrane. Swoją wygraną lotto możesz wykorzystać na kilka sposobów – jedną z opcji jest zamiana na vouchery. Zamiana wygranej na vouchery jest dokonywana po cenie bez narzutu. Poniżej podajemy kroki postępowania w wypadku chęci zamiany swojej wygranej na vouchery.

1. zaloguj się, wprowadzając nazwę użytkownika i hasło

2. w sekcji „Twoje konto” kliknij na „Konto” a następnie na „Bilans konta”

3. wybierz „Zgłaszanie wygranych”

4. kliknij na opcję „Zamień na Vouchery”

5. system podpowie Ci, ile voucherów możesz otrzymać ze swoich wygranych – wpisz ilość voucherów i kliknij na „Kontynuuj”

Podczas transakcji zakupu nowych losów, system automatycznie podpowie wykorzystanie dostępnych voucherów.

Kolejną opcją wykorzystania wygranych lotto jest zamiana wygranych na kredyty do gry, które mogą zostać użyte do zakupu losów każdej loterii dostępnej w naszej ofercie. Aby skonwertować wygrane na kredyty do gry w lotto postępuj zgodnie z powyższą procedurą, lecz w punkcie 4 wybierz „Uzupełnij fundusze” i postępuj według poleceń.

Jeśli chcesz wypłacić swoją wygraną na konto bankowe, kliknij na „Wycofanie gotówki” zaraz po zakończeniu kroków 1-3 i wykonaj polecenia na ekranie.

Ostatnią opcją wykorzystania wygranych jest przekazanie ich na cele charytatywne. W tym przypadku wybierz „Przekaż fundusze” i wpisz właściwe dane.

Co to jest voucher i jak go wykorzystać do gry w lotto?

Voucher jest kuponem, który można wykorzystać do zapłaty za zakup zakładów lotto na daną loterię. Voucher przypisany jest do danej loterii i pozwala na zakup jednego zakładu lotto. Na przykład, jeżeli posiadasz jeden voucher na loterię EuroMillions, możesz nim zapłacić za zawarcie jednego zakładu loterii EuroMillions. Możesz oczywiście posiadać więcej niż jeden voucher na daną loterię.

Zapłata voucherami jest taka sama, jak gra za pomocą kredytów do gry, lecz gdy przejdziesz do strony płatności, system automatycznie użyje Twoich voucherów do zrealizowania transakcji.

Oto szczegółowe wyjaśnienia, jak grać wykorzystując vouchery do gry w lotto:

1. zaloguj się na stronie

2. kliknij na „Zagraj teraz”

3. wybierz swoje szczęśliwe liczby i zakłady lotto na loterię, na którą masz vouchery

4. po skreśleniu zakładów lotto kliknij na „Kontynuuj” na dole strony

5. znalazłeś się teraz na stronie płatności, gdzie system automatycznie użyje Twoje vouchery do zapłaty za transakcję

6. zaznacz pole, że akceptujesz „Warunki Ogólne” witryny

7. następnie kliknij na „Zakończ zakup”

Jakie są metody płatności za zakłady?

Honorujemy wiele metod zapłaty za zakłady lotto. Jednak zasadniczo mamy dwa sposoby płatności – pierwszy z nich to wpłata funduszy na Twoje konto w celu jego zasilenia  – czyli zakup kredytów do gry. I tutaj mamy bardzo istotną uwagę – Twój pierwszy depozyt podwajamy, nawet do kwoty 450 euro lub jej równowartości!

Tutaj znajdziesz informacje, jak dokonać depozytu na konto

Druga metoda płatności to bezpośrednia zapłata za zakłady zaraz po ich wybraniu, zazwyczaj przy użyciu karty kredytowej.

Przykładowe dostępne metody płatności to:

– Karta Kredytowa – Amex, Visa, MasterCard

– Przelew Bankowy

– Moneybookers

– Neteller

– Ukash

– Przelewy24

– CashU

Dlaczego są pobierane wyższe opłaty od nominalnej ceny zakładów?

Z następujących powodów doliczane są opłaty dodatkowe do zakładów lotto zawieranych porzez PlayUKinternet:

1. Zakłady lotto zawierane na całym świecie za pośrednictwem PlayUKinternet muszą być wprowadzone do bazy danych oraz bezpiecznie zarządzane.

2. W przypadku wygranej gracz zarejestrowany w serwisie jest automatycznie informowany o tym fakcie drogą e-mail lub telefonicznie, niezależnie od miejsca na świecie, gdzie przebywa. Powiadomienia telefoniczne są wykonywane w przypadku wygranych powyżej 200 funtów brytyjskich.

3. Zespół PlayUKinternet musi zarządzać zgodnością zakładów lotto zawieranych na całym świecie i kontaktować się ze swoimi graczami w przypadku konieczności wsparcia i pomocy.

4. Realizacja zleceń klientów wymaga faktycznej realizacji zamówień poprzez zakup losów loterii, bezpiecznego ich przechowywania oraz zarządzania wypłatami wygranych.

5. PlayUKinternet zatrudnia duży zespół pracowników, który zapewnia profesjonalny poziom usług i nieustannie pracuje nad jego ulepszeniem.

6. PlayUKinternet utrzymuje oraz rozwija serwis internetowy, który umożliwia zawieranie zakładów Euro Millions i UK Lotto przez graczy na całym świecie.

7. PlayUKinternet jest prywatną firmą dostarczającą swoim klientom interaktywną usługę typu premium i z tytułu prowadzonej działalności chce osiągać przychody na wyważonym poziomie.

8. W przypadku, gdy gracz przeznacza wygraną na dalszą grę poprzez jej zamianę na vouchery, nie pobieramy opłaty premium i losy są sprzedawane po cenie nominalnej.

9. Dla naszych graczy wprowadziliśmy system premiowy, który w zależności od liczby zawartych zakładów w danym miesiącu kalendarzowym pozwala na uzyskanie odpowiedniej liczby darmowych zakładów lotto. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami systemu premiowego.

10. Dodatkowo  każdorazowy zakup 5 losów wybranej loterii podczas dokonywania transakcji jest premiowany jednym darmowym zakładem lotto.

W jaki sposób mogę uczestniczyć w loterii?

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami opisanymi na stronie  “Jak grać”

Dlaczego wypłaty wygranych w loteriach amerykańskich są realizowane w ratach rocznych?

Jako serwis realizujący zakup losów loterii, musimy fizycznie wypełniać kupony lotto celem ich realizacji. Transakcje zakupu losów w zależności od bieżącego zapotrzebowania oraz dostępności terminali lotto, są dokonywane w różnych stanach USA. Podczas zawierania transakcji zakupu losów, w niektórych stanach USA, wymagane jest podawanie preferowanej formy wypłaty głównej wygranej – jackpot – w formie wypłaty jednorazowej lub wypłat rocznych. W przypadku losów kupowanych za pośrednictwem Play-Lotto wybierana jest w każdym przypadku opcja wypłat rocznych, których wartość sumaryczna jest wyższa od wypłaty jednorazowej.

Czy muszę być rezydentem lub obywatelem UK, aby grać?

Nie – każdy może grać, ale by to uczynić, trzeba przebywać na terytorium UK, aby móc zakupić los loterii UK Lotto, czy na terenie innego kraju gdzie dostępna jest loteria Euro Millions, Super Ena we Włoszech, czy w USA aby grać w loterie Power Ball lub Mega Millions. PlayUKinternet jest zlokalizowany na terenie Wielkiej Brytanii oraz posiada pracowników we Włoszech oraz USA i na podstawie otrzymanych zamówień za pośrednictwem Internetu dokonuje transakcji zakupu losów loterii oraz zgłasza/egzekwuje wygrane do poszczególnych loterii w imieniu swoich klientów.

UWAGA: W zagranicznych grach i zakładach wzajemnych mogą brać udział wyłącznie klienci, którym pozwala na to jurysdykcja ich kraju.

Jaka jest ostateczna godzina do której mogę wprowadzić zlecenie w dniu losowania?

Zawieranie zakładów w każdej loterii związane jest z określoną godziną w dniu losowania, do której możemy przyjąć zlecenie, tak aby je wykonać w wymaganym czasie. Oczywiście zalecamy jak najwcześniejsze zawieranie zakładów, ponieważ wielu klientów zostawia zawarcie transakcji na ostatnią chwilę i wtedy może się zdarzyć, że nasze serwery są bardzo obciążone, co powoduje spowolnienie działania strony internetowej. Każda strona podaje czas pozostający do zawarcia zakładów dla danego losowania. W gestii grającego pozostaje złożenie zamówienia do czasu zakończenia przyjmowania zakładów. Prosimy zwrócić uwagę, że polityka oszczędności związanych ze światłem dziennym może mieć wpływ na zmiany czasu lokalnego w niektórych krajach.

Ile kolejnych kumulacji może wystąpić?

To zależy od loterii. W przypadku UK Lotto mogą wystąpić maksymalnie trzy kolejne kumulacje. Jeżeli nie ma wygranej I stopnia po potrójnej kumulacji, wtedy suma kumulacji jest dzielona pomiędzy wygranymi II stopnia.

Loteria Euro Millions może być kumulowana znacznie dłużej, ale maksymalnie do limitu 190 milionów euro. Po osiągnięciu tej kwoty pula głównej wygranej EuroMillions nie podlega dalszej kumulacji. Jeżeli kolejne dwa losowania nie spowodują rozbicia puli Euro Millions, wtedy suma kumulacji jest dzielona na wszystkich wygranych II stopnia.

W przypadku Super Losowania EuroMillions, pula 100 lub 130 milionów euro, może skumulować tylko raz. Jeżeli kolejne losowanie nie wyłoni zwycięzców, pula jest dzielona pomiędzy graczy, którzy trafnie wytypowali liczby dla wygranych II stopnia.

Z kolei loterie SuperEnaLotto, PowerBall, MegaMillions, OZ Lotto i inne, mogą kumulować bez żadnych ograniczeń czasowych, aż do wygrania kumulacji.

Kiedy są wypłacane wygrane?

Wypłata małych wygranych jest realizowana natychmiast po otwarciu systemu lotto po ostatnim losowaniu. Większe wygrane mogą być zrealizowane w kolejnym dniu roboczym. Realizacja płatności następuje w ciągu 10 dni od otrzymania instrukcji klienta.

W jaki sposób zostanie wykonana wypłata, jeżeli wygram w loterii UK Lotto?

Zostaniesz powiadomiony o swojej wygranej drogą e-mail. W tym momencie Twoja wygrana jest zarejestrowana i czeka na dalsze instrukcje. Zobacz jak wyglądają opcje zarządzania  Twoim kontem. Możesz zasilić swoje konto w naszym systemie, zamienić na vouchery w celu dalszej gry lub wypłacić. Zapoznaj się z informacjami na temat w jaki sposób wykonać dyspozycję wypłaty wygranej. Jeżeli chcesz dokonać wypłaty wygranej, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów przekazu środków i wymaganej waluty (EUR, GBP, USD). Dla wygranych poniżej 200 funtów brytyjskich, na żądanie klientów przesyłamy gotówkę w wybranej walucie (funty, dolary, euro) pocztą poleconą.

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie – skontaktuj się z nam

Zarejestruj się i zagraj o prawdziwe miliony!


Skorzystaj z naszej oferty powitalnej

Zarejestruj się teraz i graj o prawdziwe miliony!

Największa, historyczna kumulacja lotto na świecie wyniosła 1,6 miliarda dolarów i miała miejsce 13 stycznia 2016 w amerykańskiej loterii PowerBall. Tą ogromną wygraną podzieliło się trzech graczy, którzy trafnie wytypowali wszystkie zwycięskie liczby –  4, 8, 19, 27, 34 oraz 10 – numer PowerBall.