• +48 22 400 88 44
  • integrity-europe@outlook.com

Mega Millions

Mega Millions lotto jest kolejną wielką  międzystanową loterią rozgrywaną w USA.  Od lipca 2008 roku w lotto Mega Millions uczestniczy 12 loterii a minimalna pula głównej wygranej wynosi 12 milionów dolarów amerykańskich.  W przypadku wygranej jackpot lotto jest wypłacany w 26 rocznych ratach lub jednorazowo.  Losowania Mega Millions lotto odbywają się w każdy wtorek i piątek.

Czytaj wiecej...

France Lotto

Francuska Loteria Krajowa – France Loto – Loto Francaise – została wprowadzona w 1976 roku i jest obecnie zarządzana przez grupę Francaise des Jeux, która została powołana w 1993 roku w celu organizowania i zarządzania grami losowymi oraz zakładami sportowymi. Korzenie gier lotto we Francji sięgają roku 1936, kiedy rząd Francji wprowadził pierwszą loterię w celu pozyskiwania funduszy dla kraju. France Loto jest bardzo popularną loterią, w której biorą udział miliony graczy lotto. Teraz także ty możesz wziąć udział w losowaniach France Loto przez nasz portal.

Czytaj więcej...

Super Lotto Plus

Super Lotto Plus jest jedną z siedmiu loterii dostępnych w stanie Kalifornia w USA zarządzanych przez Kalifornijskie Stanowe Loterie – California State Lottery. Stan Kalifornia bywa nazywany „Słonecznym Stanem”, co w naszym przypadku należy też wiązać ze sprzyjającą aurą do wygrywania prawdziwych milionów. Popularna loteria Super Lotto Plus przez lata swojej obecności na rynku uczyniła wielu multi-milionerów.

Czytaj więcej...

Euro Jackpot

Portal Play-Lotto udostępnia Państwu możliwość gry online w euro jackpot. To niezwykle popularna loteria wzbudzająca ogromne zainteresowanie i gwarantująca bardzo wysokie wygrane. Została stworzona w 2011 r. przez państwa nie uczestniczące w europejskiej loterii EuroMillions. Wysokość głównych wygranych w eurojackpot mieści się w przedziale od 10 do 90 milionów euro (90 mln to maksimum, w przypadku przekroczenia go przez jackpot, nadwyżka trafia na poczet wygranej II stopnia).

Czytaj więcej...

Super Ena Lotto

Zasady gry w SuperEnalotto są bardzo podobne do UK Lotto, przede wszystkim w tym, iż dokonujemy prostego wyboru 6 liczb. Losowanych jest sześć liczb wraz z liczbą dodatkową, która nazywa się Jolly Number – Wesoła lub Bycza Liczba. Podstawowa różnica polega na tym, że wybieramy 6 liczb z 90. Z tego powodu prawdopodobieństwo trafienia „szóstki” jest mniejsze niż w UK Lotto ale szczęśliwą konsekwencją jest to, że kumulacje często następują jedna po drugiej i osiągają astronomiczne kwoty. I to jest właśnie to, o co nam wszystkim chodzi – rozbić bank wielkiej kumulacji lotto!

Czytaj więcej...

EL Gordo

El Gordo de la Primitiva, lub po prostu El Gordo, jest jedną z hiszpańskich loterii zarządzanych przez Loterías y Apuestas del Estado. W dosłownym tłumaczeniu „El Gordo” oznacza „wielki”, co naszym przypadku może się odnosić do wielkich wygranych lotto w loterii El Gordo. Losowania El Gordo de la Primitiva odbywają się raz w tygodniu a sama loteria nie powinna być mylona ze świątecznym grudniowym losowaniem dorocznej loterii El Gordo de Navidad, która także jest w naszej ofercie.

Czytaj więcej...

UK Lotto

Począwszy od 4 października 2015 wprowadzono zmianę w grze UK Lotto i obecnie losowanych jest sześć liczb spośród 59 indywidualnie oznaczonych kul, podobnie jak liczba dodatkowa. Kule po wylosowaniu nie wracają do maszyny, dlatego każda kula, łącznie z liczbą dodatkową może być wylosowana tylko raz.

Czytaj więcej...

El Gordo Navidad

Hiszpańskie El Gordo jest znane ze swych niedzielnych losowań El Gordo de la Primitiva, które odbywają się regularnie raz w tygodniu. Dodatkowo organizator loterii Loterías y Apuestas del Estado proponuje dwa wielkie wydarzenia, które odbywają się na Boże Narodzenie oraz latem – El Gordo de Navidad oraz Summer El Gordo, zwane także San Ildefonso Summer Raffle. Dwa wymienione losowania są największymi światowymi loteriami!

Czytaj więcej...

Euro Millions

Euro Millions to największa europejska, międzynarodowa loteria zorganizowana przez francuskie lotto Francaise des Jeux, hiszpańskie Loterias y Apuestas des Estad oraz brytyjski Camelot. Powołanie Euro Millions Lotto nastąpiło w sobotę, 7 lutego 2004, natomiast inauguracyjne losowanie odbyło się w piątek, 13 lutego 2004 w Paryżu. Początkowo w loterii Euro Millions uczestniczyła Francja, Hiszpania oraz Anglia ale niebawem Austria, Belgia, Irlandia, Luxemburg, Portugalia oraz Szwajcaria dołączyły podczas losowania, które odbyło się 8 października 2004.

Czytaj więcej...

Power Ball

Power Ball jest amerykańską loterią, w której skumulowana wartość jackpot, tak jak w przypadku innych gier lotto podlega podziałowi pomiędzy graczy, którzy trafnie wytypowali wszystkie wylosowane liczby.  Loteria jest koordynowana przez Międzystanowe Stowarzyszenie Lotto (MUSL), założone przez członkowskie loterie na terenie USA i działa na zasadzie non-profit.

Czytaj więcej...

OZ Lotto

OZ Lotto jest australijską narodową grą lotto zarządzaną przez Tattersall i rozgrywaną raz w tygodniu w każdy wtorek wieczorem. Loteria OZ Lotto została wprowadzona 26 lutego 1994 roku i była promowana, jako pierwsza ogólnokrajowa loteria w czasach, gdy Nowa Południowa Walia nie była uczestnikiem Saturday Lotto.

Czytaj więcej...

OZ Power Ball

Australijski OZ Power Ball jest podobny do amerykańskiej loterii Power Ball – liczby są losowane z dwóch maszyn – jedna losuje liczby główne z zakresu od 1 do 40, natomiast druga losuje jedną liczbę „Power Ball” sposród 20-tu. Różnica pomiędzy loteriami polega na tym, że w amerykańskim Power Ball do wygrania podstawowej wygranej wystarcza trafne wytypowanie liczby „Power Ball”, natomiast w australijskim OZ Power Ball trafnie trzeba wytypować 3 liczby z podstawowego zestawu a kolejny, wyższy stopień wygranej to trafnie wytypowane dwie liczby z podstawowego zestawu i Power Ball.

Czytaj więcej...

Mega Millions

Największa loteria międzystanowa Mega Millions powstała z połączenia 12 stanowych organizacji lotto. Minimalna pula to 12 mln USD. W przypadku wygranej, podobnie jak w Power Ball, pula wypłacana jest ratalnie w 26 częściach lub w całości. Od 22 października 2013 roku zawarcie zakładu polega na wytypowaniu 5 liczb z 75 (białe kule) oraz jednej dodatkowej z zakresu 1-15 (numer Mega Ball – złota kula). Ponieważ kule są losowane w dwóch różnych maszynach, to numer Mega Ball może być taki sam jak któraś z liczb podstawowych. Losowania zazwyczaj odbywają się we wtorki oraz piątki w Atlancie o godzinie 23.00 czasu wschodniego w USA. Prowadzącym jest znany prezenter pogody ze stacji WSB Glenn Burns. Najwyższa jak do tej pory wysokość wygranej wynosi 640 milionów dolarów USA. Rekordowa pula padła w dniu 31 marca 2012 roku. W wyniku losowania trójka graczy trafiła wszystkie wylosowane liczby, w tym Mega Ball, więc rekordowa suma została podzielona na trzech zwycięzców. Poprzedni rekord z 2007 roku wyniósł niebagatelne 390 mln USD. Kolejna warta odnotowania kumulacja miała miejsce 4 stycznia 2011 roku – wtedy dwójka graczy podzieliła się pulą w wysokości 355 milionów USD.

Czytaj wiecej...

OZ Lotto

Australijska loteria oferuje wygrane aż na siedmiu poziomach. Losowania odbywają się we wtorki wieczorem, zaś jak dotychczas najwyższa wygrana wynosi 90 mln dolarów. Często ta gra liczbowa nazywana jest Super 7″s Oz Lotto, by podkreślić, że losowane jest siedem liczb z puli głównej. Siódemka to także siedem poziomów wygranych. Loteria ta umożliwia wygranie minimalnej puli gwarantowanej wynoszącej 2 mln dolarów. Oczywiście każda kumulacja zwiększa pulę, stąd i rekordowy wynik. Kumulacje sięgające 50 mln dolarów nie są rzadkością. Spośród 45 kul o numerach 1-45 losuje się 9. Pierwsze siedem to tzw. liczby zwycięskie, zaś dwie pozostałe to tzw. liczby dodatkowe. Zawierając zakład, gracz typuje siedem liczb. Główna wygrana w OZ Lotto wymaga wytypowania wszystkich siedmiu zwycięskich liczb z 45.

Czytaj więcej...

Super Lotto Plus

Poza loteriami międzystanowymi na terenie USA ogromną popularnością cieszą się loterie stanowe. Szczególne powodzenie zdobyła kalifornijska loteria Super Lotto Plus, której zasady przypominają inne rodem ze Stanów Zjednoczonych. Z zakresu 1-47 losowanych jest pięć liczb podstawowych, zaś z zakresu 1-27 dodatkowo wybiera się jedną liczbę Mega. Początki tej loterii sięgają roku 1986. Wtedy losowano 6 z 49 liczb, czyli tak jak jest dziś w polskim Lotto. Z upływem czasu zmieniały się warianty i dzisiejszy gwarantuje rekordowe wygrane i liczne kumulacje. Od roku 2000, kiedy nie tylko wprowadzono obecny system losowań, ale także zmieniono nazwę na Super Lotto Plus, najwyższa wygrana wynosi 193 mln dolarów. Sumą tą podzieliło się trzech graczy Wydarzenie to miało miejsce 16 lutego 2002 roku. Warto nadmienić, że minimalna pula za główną wygraną (jackpot) to aż 7 mln USD. Trafienie głównej puli w pochodzącej z Kalifornii loterii wymaga poprawnego skreślenia pięciu podstawowych liczb oraz dodatkowej liczby Mega. Jak to ma miejsce w Stanach Zjednoczonych, wygraną wypłaca się w corocznych ratach. W Super Lotto Plus można wybrać między 36 ratami bądź też od razu wypłacić całą kwotę, ale wtedy jej wysokość wynosi 50-60 procent wartości wygranej. Losowania Super Lotto Plus odbywają się w środy i soboty w Sacramento o godzinie 19.57 czasu lokalnego.

Czytaj więcej...

Euro Jackpot

Portal Play-Lotto udostępnia Państwu możliwość gry online w euro jackpot. To niezwykle popularna loteria wzbudzająca ogromne zainteresowanie i gwarantująca bardzo wysokie wygrane. Została stworzona w 2011 r. przez państwa nie uczestniczące w europejskiej loterii EuroMillions. Wysokość głównych wygranych w eurojackpot mieści się w przedziale od 10 do 90 milionów euro (90 mln to maksimum, w przypadku przekroczenia go przez jackpot, nadwyżka trafia na poczet wygranej II stopnia).

Czytaj więcej...

Super Ena Lotto

We włoskiej loterii losuje się 6 liczb wraz z liczbą dodatkową nazwaną Jolly Number – ma ona zastosowanie przy trafnym wytypowaniu 5 liczb. Trafienie 5 liczb oraz bonusu to znacznie wyższa wygrana niż w przypadku zwykłej „piątki”. Trafne skreślenie 6 liczb to Jackpot SuperEnaLotto, czyli najwyższa wygrana. Sześć wygrywających liczb pochodzi z regionalnych loterii, których losowania odbywają się w Rzymie, Mediolanie, Neapolu, Florencji, Bari i Palermo. W przypadku ponownego wylosowania tej samej liczby w kolejnej loterii regionalnej wybierana jest kolejna wylosowana w danej loterii.

Nowa edycja włoskiej loterii miała premierę 3 grudnia 1997 roku. Losowania obywają się trzy razy w tygodniu (wtorek, czwartek, sobota). Kumulacje należą do najwyższych na świecie i często przekraczają 50 mln euro. Rekordowa wgrana w wysokości 177 729 043 euro padła 30 października 2010 roku. Kolejna niezwykle wysoka kwota, tym razem w wysokości 89 mln euro, padła 19 maja 2012 roku.

Czytaj więcej...

Power Ball

Amerykańska loteria Power Ball, to propozycja dla graczy, którzy kochają emocje związane z astronomicznymi kwotami liczonymi w dziesiątkach i nawet setkach milionów dolarów. Zmiany, jakie miały miejsce 4 października 2015 roku, jeszcze bardziej uatrakcyjniły grę. Obecnie gracz wybiera w jednym zakładzie 5 spośród 69 numerów (białe kule) oraz dobiera jedną liczbę z zakresu 1-26 (czerwona kula Power Ball). Minimalna wartość puli pierwszego stopni, czyli jackpot, to aż 40 mln USD. Co ciekawe, wypłata wygranej następuje w 30 ratach przez kolejne 29 lat. Każda z kolejnych kumulacji zwiększa pulę o minimum 10 mln dolarów. Wypłata głównej wygranej w 30 ratach następuje metodą progresywną – każda kolejna rata jest większa od poprzedniej. Najwyższa jak dotąd wygrana miała miejsce 18 lutego 2006 roku w stanie Nebraska. Było to 365 mln USD na jeden zakład.

Czytaj więcej...

France Lotto

Francuska loteria krajowa France Loto może poszczycić się długą tradycją. Jej początki datowane są na rok 1976. Od tego czasu każde losowaniu przyciąga miliony graczy spragnionych wrażeń i milionów. Kiedyś wygrane były wypłacane we francuskich frankach, dziś są to oczywiście euro. Grając we France Loto, typuje się 5 liczb z puli 49 – to pierwszy etap. Drugi to losowanie jednej dodatkowej (Lucky Number) z zakresu 1-10. Wygrana puli głównej następuje, kiedy gracz wytypuje wszystkie sześć liczb z obu losowań. Pula nagród pierwszego stopnia to minimum 2 mln euro. Oczywiście może ona wzrosnąć wraz z każdą kolejną kumulacją. Maksymalny limit kumulacji został określony na 34. Co ważne, we France Loto jest aż sześć stopni wygranych począwszy od najniższej, czyli wytypowania liczby Lucky Nimber aż do głównej (5+1). Losowania odbywają się w poniedziałki, środy i soboty na antenie France2 o godzinie 20.30 czasu lokalnego (GMT). 6aus49 Działająca od roku 1974 niemiecka loteria 6aus49 organizowana jest przez Deutscher Lotto-und Totoblock i skupia 16 loterii z poszczególnych krajów związkowych. Losowania odbywają się we środy i w soboty, zaś uczestnicy wybierają 6 liczb z 49 – są to liczby podstawowe. Dodatkowo dobiera się jedną liczbę z przedziału 0-9 nazywaną Superzahl. Żeby wygrać główną pulę, trzeba poprawnie wytypować sześć liczb głównych i jedną dodatkową (6+1). Jeżeli żaden z grających nie wytypuje siedmiu liczb, główna wygrana przechodzi na kolejne losowanie. Dzięki temu często mają miejsce wysokie kumulacje. Jak dotąd najwyższa wygrana w niemieckiej loterii przekroczyła 43 mln euro. Miało to miejsce pod koniec 2007 roku. Wygrana ta została podzielona na trójkę szczęśliwców. W niemieckiej loterii dostępnych jest osiem stopni wygranych.

Czytaj więcej...

El Gordo Navidad

Hiszpańskie El Gordo jest znane ze swych niedzielnych losowań El Gordo de la Primitiva, które odbywają się regularnie raz w tygodniu. Dodatkowo organizator loterii Loterías y Apuestas del Estado proponuje dwa wielkie wydarzenia, które odbywają się na Boże Narodzenie oraz latem – El Gordo de Navidad oraz Summer El Gordo, zwane także San Ildefonso Summer Raffle. Dwa wymienione losowania są największymi światowymi loteriami!

Czytaj więcej...

Euro Millions

Loteria EuroMillions znana też jako Euro Lotto to międzynarodowy projekt utworzony przez organizacje loteryjne z dziewięciu państw. Austria, Belgia, Francja, Luksemburg, Hiszpania, Irlandia, Wielka Brytania, Portugalia i Szwajcaria stworzyły jedną z największych loterii na świecie. Kumulacje często przekraczają kwotę 100 milionów euro. Zawarcie zakładu polega na wybraniu 5 liczb z 50 oraz 2 dodatkowych spośród 11, tak zwanych Lucky Stars – Szczęśliwych Gwiazdek. Począwszy od maja 2011 losowania EuroMillions odbywają się dwa razy w tygodniu (we wtorki oraz w piątki), dodatkowo też zwiększono zakres losowanych liczb Lucky Stars z 9 do 11. Prawdopodobieństwo trafienia najniższej z wygranych (2+0) wynosi 1:13. Warto sprawdzać wyniki EuroMillions regularnie.

Czytaj więcej...

EL Gordo

Loteria z Półwyspu Iberyjskiego El Gordo znana jest także jako El Gordo da la Primivita i jest hiszpańską loterią państwową. Losowania odbywają się tylko raz w tygodniu, w niedzielę, co gwarantuje naprawdę wysoki poziom wygranych. Gwarancją dla graczy jest to, że El Gordo zarządzane jest przez oficjalną organizację regulującą loterie Hiszpanii –Loterías y Apuestas del Estado. Podobnie jak w wielu loteriach z USA czy Australii, także w El Gordo losowanie podzielone jest na dwa etapy. Pierwszym jest wytypowanie 5 głównych liczb spośród 54 oraz jednej dodatkowej, którą określa się mianem klucza (clave) z zakresu 0-9. Żeby zostać zwycięzcą, trzeba wytypować wszystkie 5 liczb głównych oraz bonus (5+1). Dziewięć stopni wygranych oraz kumulacje sięgające 22 mln euro to ważny atut hiszpańskiej loterii. Wysokość wygranej drugiego stopnia (5+0) zależna jest od liczby sprzedanych losów w tygodniu poprzedzającym losowanie. Każdy z zakładów umożliwia szansę na wygraną najniższego stopnia w stosunku 1-10. Najniższa kwota wypłacana jest, kiedy gracz wytypuje tylko jedną z pięciu głównych liczb (5+0).

Czytaj więcej...

UK Lotto

Zmiany wprowadzone w największej brytyjskiej loterii, jakie miały miejsce na początku października 2015 roku, jeszcze bardziej uatrakcyjniły grę. Obecnie losowanych jest 6 liczb z 59 jak i liczba dodatkowa. Po wylosowaniu kule nie wracają do bębna, dlatego każda z nich, także dodatkowa, może być wylosowana tylko jednokrotnie. W chwili zawierania zakładu gracz wybiera sześć różnych liczb.

Wygrane wypłacane są od trzech poprawnie wytypowanych liczb. Podczas losowania, poza sześcioma głównymi, losowana jest jeszcze jedna liczba – bonus, który ma zastosowanie tylko w przypadku graczy, jacy poprawnie wytypowali pięć spośród sześciu liczb. Oczywiście wysokość wygranej pięciu liczb z bonusem jest wyższa niż samej „piątki”. Każdy gracz, który wytypował sześć liczb, wygrywa pulę pierwszego stopnia – jackpot. Kwota ta może być podzielona w przypadku, kiedy kilku graczy trafnie wytypuje wygraną. Prawdopodobieństwo „szóstki” wynosi 1 do 45 mln. Kumulacje mają miejsce, gdy żaden z graczy nie trafi sześciu podstawowych liczb. Pula nagród przechodzi na kolejne losowanie. Kumulacja zaś jest ograniczona do trzech kolejnych losowań. Losowania odbywają się dwa razy w tygodniu (środa i sobota) i są transmitowane przez stację BBC One.

Czytaj więcej...

OZ Power Ball

Loteria Power Ball, występująca u nas jako , to następna ekscytująca propozycja z Australii. Podczas losowań, które mają miejsce we czwartki, gracze mogą liczyć, że minimalna kwota gwarantowana za wygraną pierwszego stopnia to 3 mln dolarów. Oczywiście każda następna kumulacja zwiększa pulę. Nierzadko są to kwoty rzędu 40-50 mln dolarów, zaś rekordowa kumulacja to aż 80 mln. Organizator loterii określił maksymalną liczbę kumulacji na 25. Podczas losowania OZ Power Ball maszyna wybiera 5 kul z 40. Dodatkowa kula zwana Power Ball losowana jest przez kolejną maszynę z zakresu liczb 1-20. Wygrywająca kombinacja to pięć liczb z puli podstawowej oraz jedna z Power Ball. Na koniec warto dodać, że loteria ta znana jest także pod nazwami Power Pik, Power 40 i Power Hit – zależnie od regionu kraju.

Czytaj więcej...


Skorzystaj z naszej oferty powitalnej

Zarejestruj się teraz i graj o prawdziwe miliony!

Największa, historyczna kumulacja lotto na świecie wyniosła 1,6 miliarda dolarów i miała miejsce 13 stycznia 2016 w amerykańskiej loterii PowerBall. Tą ogromną wygraną podzieliło się trzech graczy, którzy trafnie wytypowali wszystkie zwycięskie liczby –  4, 8, 19, 27, 34 oraz 10 – numer PowerBall.