• +48 22 400 88 44
  • integrity-europe@outlook.com

Euro Jackpot

Portal Play-Lotto udostępnia Państwu możliwość gry online w euro jackpot. To niezwykle popularna loteria wzbudzająca ogromne zainteresowanie i gwarantująca bardzo wysokie wygrane. Została stworzona w 2011 r. przez państwa nie uczestniczące w europejskiej loterii EuroMillions. Wysokość głównych wygranych w eurojackpot mieści się w przedziale od 10 do 90 milionów euro (90 mln to maksimum, w przypadku przekroczenia go przez jackpot, nadwyżka trafia na poczet wygranej II stopnia).

Jak grać w loterię EURO JACKPOT przez internet?

Zasady gry w tą loterię są bardzo proste – spośród podanych 50 liczb trzeba wybrać 5, plus do tego 2 bonusowe liczby z 8. Główna wygrana przypada w udziale graczowi, który trafnie wytypuje wszystkie 7 liczb – czyli trafi jackpota. Jeśli się nie uda, jest jeszcze szansa zdobycia nagrody w ramach jednego z 11 stopni wygranych. Wybranych przez siebie liczb nie musicie Państwo zmieniać przy kolejnych losowaniach, ponieważ istnieje opcja polegająca na graniu na te same liczby przez kilka losowań – gracz sam ustala ilość losowań, oraz wybiera datę ich rozpoczęcia. W typowaniu liczb niezwykle pomocne mogą się okazać nasze statystyki – zachęcamy do korzystania z nich. Ponadto mogą Państwo zdecydować o tym, która z opcji gry w eurojackpot najbardziej Wam odpowiada – Inteligra, Pakiet Loteryjny, Szybka Gra, Gra Systemowa, Standardowy, Big 5 oraz Super 7.

Największe wygrane w historii EUROJACKPOT

Losowania euro jackpot mają miejsce w piątki – wyniki publikujemy zawsze na bieżąco na naszym portalu, zaś sprzedaż losów jest zamykana przed podaniem szczęśliwych liczb. Największy jak do tej pory jackpot opiewał na zawrotną kwotę wynoszącą przeszło 46 milionów euro, suma ta przypadła jednej tylko osobie – gra jest zatem warta świeczki, każdy ma równe szanse na zdobycie nagrody, która całkowicie odmieni jego życie!

Dlaczego warto grać właśnie u nas?

Powodów jest wiele. Przede wszystkim oferujemy szeroki wybór w zakresie największych loterii europejskich. Poza tym zasady uczestnictwa w loteriach są jasne i przejrzyste, zaś założenie indywidualnego konta bardzo proste. Na naszej stronie znajdziecie Państwo odpowiedzi na wszystkie najczęściej zadawane pytania, a w razie jakichkolwiek wątpliwości nasi pracownicy są przez cały czas do Państwa dyspozycji. Teraz możecie się Państwo sami przekonać, jak wygodna i łatwa jest gra przez Internet – nie trzeba wychodzić z domu, by rozbić bank! Ekscytujące gry są na wyciągnięcie ręki, my zaś gwarantujemy obsługę klienta na najwyższym poziomie! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wszystkimi naszymi propozycjami i życzymy powodzenia w grze!

Jeżeli masz dalsze pytania prosimy zajrzyj do do sekcji z odpowiedziami na najczęściej zadawane … pytania … oczywiście, kto pyta nie błądzi!

Zarejestruj swoje konto do gry w lotto przez internet i zagraj w EuroJackpot


Wygraj miliony grając w lotto na PlayHugeLottos.com


Zagraj w Euromillions


Skorzystaj z naszej oferty powitalnej

Zarejestruj się teraz i graj o prawdziwe miliony!

Największa, historyczna kumulacja lotto na świecie wyniosła 1,6 miliarda dolarów i miała miejsce 13 stycznia 2016 w amerykańskiej loterii PowerBall. Tą ogromną wygraną podzieliło się trzech graczy, którzy trafnie wytypowali wszystkie zwycięskie liczby –  4, 8, 19, 27, 34 oraz 10 – numer PowerBall.