• +48 22 400 88 44
  • integrity-europe@outlook.com

Mega Millions

Mega Millions lotto jest kolejną wielką  międzystanową loterią rozgrywaną w USA.  Od lipca 2008 roku w lotto Mega Millions uczestniczy 12 loterii a minimalna pula głównej wygranej wynosi 12 milionów dolarów amerykańskich.  W przypadku wygranej jackpot lotto jest wypłacany w 26 rocznych ratach lub jednorazowo.  Losowania Mega Millions lotto odbywają się w każdy wtorek i piątek.

Oficjalna strona loterii Mega Millions

Począwszy od 22 października 2013 roku zawarcie zakładu lotto w loterii Mega Millions polega na wyborze pięciu liczb spośród numerów od 1 do 75 (białe kule) oraz jednej dodatkowej wybranej z numerów od 1 do 15 (numer Mega Ball, złota kula).  Numer Mega Ball może być taki sam, jak któraś z liczb z zakresu podstawowego, ponieważ kule są losowane z dwóch różnych maszyn.

Losowania Mega Millions zazwyczaj odbywają się w WSB-TV w Atlancie o godzinie 23:00 czasu wschodniego w USA we wtorki oraz piątki.  Prowadzi je znany prezenter pogody w telewizji WSB, Glenn Burns.  Przy wyjątkowych okazjach losowania były przeprowadzane także w innych miejscach:

* 20 lutego oraz 2 lipca 2004 roku, gdy kumulacje osiągnęły rekordową wysokość, odpowiednio 230 oraz 290 milionów USD, losowania przeprowadzono na Times Square w Nowym Jorku i była przy nich obecna Yolanda Vega.

* 24 czerwca 2005 roku z okazji przystąpienia do loterii stanu Kalifornia, losowanie odbyło się w Hollywood.  Gleen Burns towarzyszyła Carrie Underwood przy tej okazji.

* 6 Marca 2007 roku losowanie Mega Millions Lotto powróciło na Times Square w Nowym Jorku z powodu największej światowej kumulacji w dziejach lotto, która wtedy wyniosła aż 390 milionów dolarów.  Losowanie poprowadziła Yolanda Vega.

* 16 pażdziernika 2009 roku padła jedna z największych jednostkowych wygranych w loterii Mega Millions i wyniosła 200 milionów USD, w przeliczeniu 137 milionów Euro.


Zarejestruj się i zagraj o prawdziwe miliony!


Lotto247.com


Australian Lotto


Euromillions Lottery


Zagraj USA PowerBall


Skorzystaj z naszej oferty powitalnej

Zarejestruj się teraz i graj o prawdziwe miliony!

Największa, historyczna kumulacja lotto na świecie wyniosła 1,6 miliarda dolarów i miała miejsce 13 stycznia 2016 w amerykańskiej loterii PowerBall. Tą ogromną wygraną podzieliło się trzech graczy, którzy trafnie wytypowali wszystkie zwycięskie liczby –  4, 8, 19, 27, 34 oraz 10 – numer PowerBall.