• +48 22 400 88 44
  • integrity-europe@outlook.com

OZ Lotto

OZ Lotto jest australijską narodową grą lotto zarządzaną przez Tattersall i rozgrywaną raz w tygodniu w każdy wtorek wieczorem. Loteria OZ Lotto została wprowadzona 26 lutego 1994 roku i była promowana, jako pierwsza ogólnokrajowa loteria w czasach, gdy Nowa Południowa Walia nie była uczestnikiem Saturday Lotto.

Początkowo zasady gry były dokładnie takie same, jak w Saturday Lotto, gdzie uzyskanie głównej wygranej wymagało właściwego skreślenia 6 z 45 liczb. Natomiast począwszy od 18 października 2005 roku wprowadzono losowanie siódmej liczby, co spowodowało znaczne zwiększenie szans na uzyskanie wygranej pierwszego stopnia. Jednocześnie rozpoczęto kampanię reklamową, podkreślającą występowanie siedmiu liczb w losowaniu, jako Super 7’s OZ Lotto lub OZ 7 Lotto w Queensland.
Oficjalna strona OZ Lotto

Loteria OZ Lotto wypłaciła dwie największe wygrane w historii australijskiego lotto – 30 czerwca 2009 roku, podczas losowania z gwarantowaną pulą 90 milionów dolarów, dwóch graczy z Queensland i Południowej Australii podzieliło się wygraną w wysokości 106,550,000 dolarów.

Jak grać w loterię OZ Lotto przez internet?

Abyście mogli Państwo zawierać swoje zakłady lotto przez internet, uzyskiwać potwierdzenia ich zawarcia oraz  otrzymywać każdorazowo po losowaniu swoje wyniki lotto, które są wysyłane na podany adres e-mail, a także zarządzać swoimi wygranymi, potrzebna  jest rejestracja konta na naszym portalu – założenie konta gracza na Play-Lotto zajmie  Wam nie więcej niż parę minut.
Więcej informacji na temat, jak grać przez internet na Play-Lotto znajdziesz tutaj

Zawarcie zakładu OZ Lotto polega na obstawieniu 7 liczb z 45. Losowania odbywają się raz w tygodniu, w każdy wtorek wieczorem czasu lokalnego w Australii. Losowanych jest łącznie dziewięć liczb z puli od 1 do 45 – siedem  wylosowanych w pierwszej kolejności to „zwycięskie liczby – winning numbers”, natomiast dwie pozostałe to „liczby dodatkowe – supplementary numbers”.  Trafienie głównej wygranej w OZ Lotto wymaga właściwego wytypowania wszystkich siedmiu „zwycięskich liczb”. „Liczby dodatkowe” mają znaczenie przy wygranych niższego stopnia.


Zagraj UK Lottery


Zagraj USA PowerBall


Skorzystaj z naszej oferty powitalnej

Zarejestruj się teraz i graj o prawdziwe miliony!

Największa, historyczna kumulacja lotto na świecie wyniosła 1,6 miliarda dolarów i miała miejsce 13 stycznia 2016 w amerykańskiej loterii PowerBall. Tą ogromną wygraną podzieliło się trzech graczy, którzy trafnie wytypowali wszystkie zwycięskie liczby –  4, 8, 19, 27, 34 oraz 10 – numer PowerBall.