• +48 22 400 88 44
  • integrity-europe@outlook.com

OZ Power Ball

Australijski OZ Power Ball jest podobny do amerykańskiej loterii Power Ball – liczby są losowane z dwóch maszyn – jedna losuje liczby główne z zakresu od 1 do 40, natomiast druga losuje jedną liczbę „Power Ball” sposród 20-tu. Różnica pomiędzy loteriami polega na tym, że w amerykańskim Power Ball do wygrania podstawowej wygranej wystarcza trafne wytypowanie liczby „Power Ball”, natomiast w australijskim OZ Power Ball trafnie trzeba wytypować 3 liczby z podstawowego zestawu a kolejny, wyższy stopień wygranej to trafnie wytypowane dwie liczby z podstawowego zestawu i Power Ball.

W przypadku skumulowania puli głównej wygranej Power Ball powyżej 10 milionów dolarów australijskich, podczas każdego kolejnego losowania pula wzrasta o kolejne 10 milionów, jeżeli nie ma zwycięzcy. Maksymalna liczba kumulacji wynosi 25.

Loteria OZ Power Ball jest znana w Nowej Południowej Walii oraz Południowej Australii jako Power 45, w Queensland oraz stanach Tatts jako Power Hit, a w Zachodniej Australii jako Power Pik.

Najwyższa dotychczasowa wygrana w loterii OZ Power Ball padła 30 lipca 2009 roku i wyniosła 80 milionów dolarów. Suma ta została podzielona pomiędzy pomiędzy dwóch graczy z Victorii oraz Nowej Południowej Walii, którzy trafnie wytypowali wszystkie liczby OZ Power Ball.

Oficjalna strona loterii OZ Power Ball

Loteria OZ Power Ball jest administrowana przez Tattersall i rozpowszechniana we wszystkich stanach Australii za pośrednictwem Australian Lotto Bloc. Losowania OZ Power Ball odbywają się w każdy czwartek wieczorem a pierwsze losowanie miało miejsce 23 maja 1996 roku.

Jak grać w loterię OZ Power Ball przez internet?

Aby można było zawierać zakłady lotto przez internet, uzyskiwać potwierdzenia transakcji oraz  otrzymywać każdorazowo po losowaniu wyniki lotto, które są wysyłane na wskazany adres e-mail, a także zarządzać wygranymi lotto,  niezbędna jest rejestracja konta na naszym portalu – założenie indywidualnego konta  na Play-Lotto zajmuje nie więcej niż parę minut.

Dodatkowe informacje na temat, jak grać przez internet na portalu Play-Lotto znajdziesz tutaj

Zawarcie zakładu OZ Power Ball polega na obstawieniu 5 liczb spośród 40 z zestawu podstawowego oraz jednej dodatkowej liczby – Power Ball z zakresu od 1 do 20. Losowania odbywają się raz w tygodniu, w każdy czwartek wieczorem czasu lokalnego w Australii. Losowanych jest pięć liczb oraz jedna dodatkowa – Power Ball.


Wygraj miliony w lotto na PlayHugeLottos.com


Wygraj miliony grając w lotto na PlayHugeLottos.com


Skorzystaj z naszej oferty powitalnej

Zarejestruj się teraz i graj o prawdziwe miliony!

Największa, historyczna kumulacja lotto na świecie wyniosła 1,6 miliarda dolarów i miała miejsce 13 stycznia 2016 w amerykańskiej loterii PowerBall. Tą ogromną wygraną podzieliło się trzech graczy, którzy trafnie wytypowali wszystkie zwycięskie liczby –  4, 8, 19, 27, 34 oraz 10 – numer PowerBall.