• +48 22 400 88 44
  • integrity-europe@outlook.com

Super Ena Lotto

logowanie

zarejestruj się


Lotto247.com

Zasady gry w SuperEnalotto są bardzo podobne do UK Lotto, przede wszystkim w tym, iż dokonujemy prostego wyboru 6 liczb. Losowanych jest sześć liczb wraz z liczbą dodatkową, która nazywa się Jolly Number – Wesoła lub Bycza Liczba. Podstawowa różnica polega na tym, że wybieramy 6 liczb z 90. Z tego powodu prawdopodobieństwo trafienia „szóstki” jest mniejsze niż w UK Lotto ale szczęśliwą konsekwencją jest to, że kumulacje często następują jedna po drugiej i osiągają astronomiczne kwoty. I to jest właśnie to, o co nam wszystkim chodzi – rozbić bank wielkiej kumulacji lotto!
Oficjalna strona Super Ena Lotto

Sześć zwycięskich liczb SuperEna lotto pochodzi z pierwszych wylosowanych unikalnych liczb w regionalnych loteriach, których losowania odbywają się w Bari, Mediolanie, Rzymie, Palermo, Florencji i Neapolu. W przypadku powtórzenia tego samego „pierwszego” numeru w różnych loteriach regionalnych, wybierana jest kolejna liczba wylosowana w danej loterii.

Jak grać w Super Ena Lotto przez internet?

Przede wszystkim zarejestruj swoje konto, tak abyś mógł/mogła wysłać swoje zakłady lotto, uzyskać potwierdzenie ich zawarcia, otrzymywać powiadomienia z Twoimi wynikami na konto pocztowe e-mail i zarządzać wygranymi.

Zawarcie zakładu SuperEnaLotto Lotto polega na obstawieniu 6 z 90 liczb. Losowania odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę. Więcej informacji na temat, jak grać przez internet znajdziesz tutaj

Dodatkowe informacje o Super Ena Lotto

Pierwsze losowanie gry liczbowej Super Ena lotto odbyło się 3 grudnia 1997. Losowania odbywają się we wtorki, czwartki oraz soboty. Kumulacje i wygrane w SuperEna lotto należą do największych w Europie i często osiągają poziom €50,000,000.

Rekordowa wygrana w SuperEnaLotto została wylosowana w sobotę 30 października 2010 i wyniosła €177,729,043. Jest to jednocześnie jedna z największych wygranych w historii lotto na świecie.

Jedna z największych indywidualnych wygranych w loterii SuperEnaLotto osiągnęła €147,807,300 ($217,024,555.87) i  padła 22 sierpnia 2009.

Podstawowa pula wygranych pierwszego stopnia Super Ena lotto wynosi €1,300,000 i jest kumulowana do jej wygrania. Obecnie nie ma żadnych ograniczeń w wysokości puli – „jackpot” ani w liczbie kumulacji, które mogą nastąpić w loterii Super Ena Lotto.

Jest pięć kategorii wygranych w Super Ena Lotto: trafienie „szóstki” -Jackpot, trafienie „piątki” plus liczby dodatkowej – Jolly Number, następnie „piątka”, „czwórka” i „trójka”. Wysokości wygranych SuperEnaLotto są zmienne i zależą od puli wygranych w danym losowaniu oraz liczby zwycięskich losów przypadających na daną kategorię.

Zagraj w SuperEnaLotto z Play-Lotto!

Buona fortuna!

2008-08-26 KTO WZIĄŁ GŁÓWNĄ NAGRODĘ W SUPER ENA LOTTO?

Granie w gry liczbowe jest dla wszystkich. Nawet Ci, którzy sceptycznie podchodzą do możliwości wygrania dużych pieniędzy czasem przy dużych kumulacjach ulegają pokusie. Niezależnie od pochodzenia, stanu cywilnego, wykształcenia czy majątku. Kto by pomyślał, że najprawdopodobniej Szczęściarz, który wygrał w sobotę 22 sierpnia 147,000,000 Euro w Super Ena Lotto to…. ksiądz. Dane jeszcze nie są sprawdzone. Natomiast wiadomo na pewno, że jeden z kapłanów z miasta Bagnone w Toskanii, gdzie padła główna wygrana przepadł bez wieści.

 

Wcześniej sugerowano, że mógłby to być pewien prawie 50-cioletni murarz, ale On zdecydowanie zaprzecza, że został milionerem.


Zarejestruj swoje konto do gry w lotto przez internet i zagraj w Super Ena Lotto!


Skorzystaj z naszej oferty powitalnej

Zarejestruj się teraz i graj o prawdziwe miliony!

Największa, historyczna kumulacja lotto na świecie wyniosła 1,6 miliarda dolarów i miała miejsce 13 stycznia 2016 w amerykańskiej loterii PowerBall. Tą ogromną wygraną podzieliło się trzech graczy, którzy trafnie wytypowali wszystkie zwycięskie liczby –  4, 8, 19, 27, 34 oraz 10 – numer PowerBall.