• +48 22 400 88 44
  • integrity-europe@outlook.com

Super Lotto Plus

Wprowadzenie – Super Lotto Plus:

Super Lotto Plus jest jedną z siedmiu loterii dostępnych w stanie Kalifornia w USA zarządzanych przez Kalifornijskie Stanowe Loterie – California State Lottery. Stan Kalifornia bywa nazywany „Słonecznym Stanem”, co w naszym przypadku należy też wiązać ze sprzyjającą aurą do wygrywania prawdziwych milionów. Popularna loteria Super Lotto Plus przez lata swojej obecności na rynku uczyniła wielu multi-milionerów.

Historia Super Lotto Plus:

Kalifornijska loteria stanowa – Super Lotto Plus – jest obecna na rynku od połowy lat osiemdziesiątych a jej pierwsze losowanie odbyło się 3 października 1985 roku. Loteria na początku była znana pod nazwą California Super Lotto i miała typowy format 6/49 ale z biegiem lat ewoluowała. W 1990 zmieniono format tej gry lotto wprowadzając wybór 5 z 53 liczb oraz jednej dodatkowej z puli 7 liczb.

W 2000 roku zmieniono nazwę loterii na obecną – Super Lotto Plus i wprowadzono nowe zasady wyboru liczb, które obowiązują do dnia dzisiejszego (5 z 47 oraz jedna dodatkowa z 27).

Jak grać w Super Lotto Plus:

Kalifornijska loteria Super Lotto Plus ma bardzo podobny format do międzystanowej loterii Mega Millions. Zawarcie zakładu lotto Super Lotto Plus polega na wyborze łącznie 6 liczb z dwóch oddzielnych puli – dokonujemy wyboru 5 liczb z zakresu od 1 do 47 oraz jednej dodatkowej, zwanej „Mega”, z zakresu od 1 do 27.

Format gry 5/47 oraz 1/27 obowiązuje od 2000 roku. Główna wygrana przypada graczom lotto, którzy trafnie wytypowali wszystkie 6 liczb.

 

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta do gry w lotto na naszym portalu zarejestruj się teraz

Pula wygranych oraz kumulacje Super Lotto Plus:

Minimalna pula głównej wygranej w Super Lotto Plus wynosi 7 milionów dolarów. Najwyższa dotychczasowa kumulacja lotto w Super Lotto Plus wyniosła 193 miliony dolarów i została wygrana przez trzech graczy 16 lutego 2002 roku.

Inne imponujące kumulacje Super Lotto Plus:

– 72 miliony dolarów wygrane w 2007 roku

– 56 miliony dolarów wygrane w 1995 roku

Nie ma ograniczeń w liczbie kumulacji, jakie mogą nastąpić w Super Lotto Plus. Podobnie, jak w przypadku innych amerykańskich loterii dostępnych na naszym portalu, wypłata głównej wygranej może być jednorazowa i wtedy wynosi 50-60% wartości puli, lub wypłacana w całości w 26 rocznych ratach.

Losowania Super Lotto Plus:

Losowania Super Lotto Plus odbywają się w każdą środę oraz sobotę o godzinie 19:57 czasu lokalnego w Sacramento w Kalifornii. Losowania są transmitowane przez kilka kanałów telewizyjnych na terenie Kalifornii.


Skorzystaj z naszej oferty powitalnej

Zarejestruj się teraz i graj o prawdziwe miliony!

Największa, historyczna kumulacja lotto na świecie wyniosła 1,6 miliarda dolarów i miała miejsce 13 stycznia 2016 w amerykańskiej loterii PowerBall. Tą ogromną wygraną podzieliło się trzech graczy, którzy trafnie wytypowali wszystkie zwycięskie liczby –  4, 8, 19, 27, 34 oraz 10 – numer PowerBall.