• +48 22 400 88 44
  • integrity-europe@outlook.com

Regulamin

logowanie

zarejestruj się

PlayHugeLottos.com
MegaMillions Aspirational

Niniejsze warunki ogólne regulują działanie wszystkich stron internetowych, którymi aktualnie zarządza PlayUKinternet.

1. PlayUKinternet, na Twoja prośbę, będzie dokonywać zakupu losów loteryjnych.

2. Obciążenia będą odpowiadać ustalonym stawkom.

3. Odpowiadasz za dostarczenie PlayUKinternet właściwych instrukcji aby mógł dokonać zakupu wejść. PlayUKinternet nie ponosi odpowiedzialności za wystąpienie jakichkolwiek błędów.

4. PlayUKinternet nie może zostać pociągnięty do odpowiedzialności za żadne niezrealizowane lub opóźnione transakcje spowodowane awarią dowolnego komputera lub błędami komunikacyjnymi, które mogą wystąpić podczas transakcji.

5. PlayUKinternet nie może zostać pociągnięty do odpowiedzialności za żadne spóźnione zgłoszenie wejścia do danego losowania. Złożenie zamówienia  w takim czasie, aby mogło ono wziąć udział w losowaniu oraz dostosowanie się do czasu zamknięcia to odpowiedzialność  grającego. Jeśli nie otrzymałeś mejlowego potwierdzenia zamówienia (ze względu na brak udziału lub z innego powodu), to musisz sprawdzić (przed zamknięciem czasu) historię swoich transakcji on-line, aby potwierdzić ich wprowadzenie. Gracz ma wybór, czy chce wprowadzić zamówienie do najbliższego losowania. PlayUKinternet nie może zostać pociągnięty do odpowiedzialności, jeżeli Twój zakład został przyjęty zbyt późno, a Ty akurat miałeś  kombinację zwycięskich liczb w tym losowaniu. Wejście nie zostało zakupione i w związku z tym nie ma mowy o wygranej.

6. Twoja metoda płatności zostanie zrealizowana po zamknięciu zamówienia. Jeśli płatność przy użyciu Twojego sposobu nie powiedzie się, zostaniesz o tym odpowiednio poinformowany.

7. PlayUKinternet nadzoruje gromadzenie nagród pieniężnych. Te pieniądze, minus jakiekolwiek naliczone odsetki oraz 10% stawki agencyjnej (od kwoty powyżej 1000 funtów lub równej tej kwocie), otrzymasz w ciągu 10 dni roboczych od daty ich wpłynięcia od firm obsługujacych ofertę loteryjną.

8. Wszystkie wycofane wygrane zostaną wpłacone bezpośrednio na konto bankowe abonenta w funtach brytyjskich, dolarach amerykańskich lub w Euro do jego wyboru. Nastąpi to zaraz po wybraniu przez niego opcji Wycofania Gotówki I po przedłożeniu wszystkich wymaganych informacji. W niektórych przypadkach przeprowadzane są specjalne rozliczenia.

9. Prawo wejścia do gry zostało zakupione na żądanie, z zastrzeżeniem zasad i regulacji dotyczących transakcji online i zapobieganiu oszustwom. W przypadku jakichkolwiek nieuczciwych działań mających wpływ na zakup losu, kupon zakupiony w Twoim imieniu, staje się własnością PlayUKinternet, zaś jakiekolwiek nagrody pieniężne pozostają absolutną własnością PlayUKinternet.

10. PlayUKinternet zastrzega sobie prawo wycofania się z tej usługi bez uprzedniego powiadomienia.

11. PlayUKinternet oraz kojarzone z nią marki nie są związane ani z The National Lottery, ani zatwierdzonymi przez Camelot Plc lub National Lottery Commission MUSL, Sisal ani z żadną z firm obsługujących ofertę loteryjną.

12. Wszystkie dane konsumenckie traktowane są jako poufne i nie zostaną komukolwiek udostępnione.

13. Twój sposób płatności zostanie zrealizowany natychmiast po potwierdzeniu Twojego zamówienia.

14. Dla bezpieczeństwa transakcji używamy szyfrowania SSL.

15. Refundacje & Anulowanie:

i. PŁatnosci:

Akceptujemy najbardziej popularne karty kredytowe, jak NETELLER (www.neteller.com) oraz Ukash  (www.ukash.com) albo prosimy o przelew płatności. Jeżeli chciałbyś zapłacić przy użyciu innej metody, proszę napisz do nas e-mail us na adres: support@playukinternet.com.

ii. Wysyłka:

Zakupione na Twoje zlecenie losy zostały przez Ciebie wybrane ze strony internetowej PLAY i możesz rozpocząć grę już od najbliższego ustalonego przez siebie na stronie PLAY terminu. Nie możemy zakupić wejścia do gry na losowanie po zamknięciu terminu, czyli po godzinie 16 GMT (Greenwich Mean Time, średni czas zachodnioeuropejski) w dniu losowania. Strona internetowa automatycznie zmienia wejście na najbliższe losowanie. Wysłanie Twojego „potwierdzenia przystąpienia do gry” będzie natychmiast dostarczone mejlem jednak PlayUKinternet nie ponosi żadnej odpowiedzialności za straty poniesione w wyniku nieprawidłowych działań dostawcy serwisu internetowego bądź jakichkolwiek usterek technicznych.

iii. Zmiana zamówienia jeśli zmienisz zdanie:

Zezwalamy na zmianę Twojego  abonamentu pod następującymi warunkami:

(1) Twoje zamówienie jest legalne (nie sfałszowane) oraz

(2) Nadal są jeszcze dostępne wejścia, do nabycia na przyszłe losowania (tzn. nie wygasł abonament). Losy trzeba nabyć jak najszybciej po wprowadzeniu zamówienia aby uniknąć opóźnień. Dokonujemy zakupu partiami. Nie możemy zatem wymieniać żadnych losów, które już zostały zakupione.
Na podstawie oceny powyższych warunków, anulujemy pozostałe pozycje w Twoim abonamencie i będziemy kredytować Cię należną kwotą w formie  punktów na rachunku. Aby ubiegać się o zmianę abonamentu, proszę wyślij nam e-mail na support@playukinternet.com.

16. Radzimy właścicielowi karty, aby sporządził wydruki wszystkich elektronicznych danych wejść, reguł gry, rozporządzeń odnośnie anulowania  i metod płatności, aby potem uniknąć nieporozumień. Wydruki radzimy przechowywać w łatwo dostępnym miejscu.

17. Wszystkie zamówienia będą zrealizowane najszybciej jak to jest możliwe.

18. W przypadku zmiany lokalnych przepisów dotyczących zagranicznych graczy, którzy dokonali zakupu oferowanych przez naszą firmę losów, PlayUKinternet zastrzega sobie prawo do dalszego wprowadzania ich wejść do losowania w loterii, w której losowania liczb i wypłaty nagród dokonuje się na podstawie oficjalnie podanych informacji. PlayUKinternet rezerwuje sobie tez prawo do dalszego wypłacania renty dożywotniej przez sensowny okres czasu, korzystając z puli nagród z 2. poziomu wygranych kwot.

19. Siła Wyższa. PlayUKinternet nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niedostarczenie lub opóźnienie w dostarczeniu zamówionych przez Ciebie wejść,  jeżeli  spowodowały to jakiekolwiek zdarzenia bądź okoliczności pozostające poza racjonalną kontrolą.

20. Nie możesz nabywać wejść do gry ani zgłaszać nagród pieniężnych jeśli nie masz ukończonych 18 lat.


Skorzystaj z naszej oferty powitalnej

Zarejestruj się teraz i graj o prawdziwe miliony!

Największa, historyczna kumulacja lotto na świecie wyniosła 1,6 miliarda dolarów i miała miejsce 13 stycznia 2016 w amerykańskiej loterii PowerBall. Tą ogromną wygraną podzieliło się trzech graczy, którzy trafnie wytypowali wszystkie zwycięskie liczby –  4, 8, 19, 27, 34 oraz 10 – numer PowerBall.